شروع ثبت نام *به روز شد

رویداد استارتاپ ویکند خوشمزه، در تاریخ یکم تا سوم آذرماه برگزار می شود. شما هم اکنون می توانید برای رویداد ثبت نام کنید :

لینک ثبت نام

استارتاپ ویکند چیست؟

استارتاپ ویکند یک رویداد آموزشی-تجربی (Experiential Education) در سراسر دنیاست که در ۳ روز متوالی (در انتهای هفته) برگزار می گردد. در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه‌ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارتاپ، بازاریاب ها و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا طی ۵۴ ساعت ایده هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده ای را اجرا کند.

در روز چهارشنبه، ایده ها مطرح میشه و با رای شرکت کننده ها، چندتا ایده انتخاب میشه تا روی اونها کار بشه از پنجشنبه صبح با برگزاری کارگاه بوم کسب و کار، کار تیم ها رسما شروع میشه. شما یاد می گیرید چطوری یه ایده رو تبدیل به کسب و کار کنید.

اما چرا غذا؟ سبک زندگی مردم داره روز به روز با تکنولوژی و نوآوری بیشتر همراه میشه، صنعت غذا یه حوزه خیلی ناب و جذابه که میشه با کلی خلاقیت و نوآوری قاطیش کرد. این یه فرصته برای تبدیل کردن رویاهاتون به واقعیت! ?

لینک ثبت نام

کد تخفیف ۶۵ درصدی ثبت نام زودهنگام ( مهلت تا ۲۵ مهرماه ) : first

جایزه های رویداد :

تیم اول -> 25 میلیون ريال

تیم دوم -> 20 میلیون ريال

تیم سوم -> 15 میلیون ريال

همچنین برای سایر تیم های منتخب:

– حمایت از شکل گیری و توسعه کسب و کار از سوی بنیاد ملی نخبگان

– ورود سه تیم اول و سایر تیم های منتخب به دوره کشف ( پیش شتابدهی ) شتابدهنده کسب و کار فردوسی

– حمایت از تیم های برتر به انتخاب پژوهشکده صنایع غذایی و مرکز توانمند سازی

– اعطای بن به ارزش ۲.۰۰۰.۰۰۰ ریال به افراد منتخب جهت حضور در کارگاه تدوین برنامه توسعه فردی از سوی آکادمی کسب و کار فردوسی

 

 

بروزرسانی ۱ : زمان رویداد به هشتم تا دهم آذر ماه تغییر کرد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *